Sayaçlı link çıkış sayfası

0
123

Sayaçlı link çıkış sayfası git.php olarakta adlandırılan bu sayfa siteden çıkacak olan kullanıcılarınız için uyarı vede reklam gösterme sayfası.

Olarak kullanılana bilir isterseniz kodları vermeyelim ve direkt olarak rarlı bir sekilde sizleri uğraştırmadan hazır bir sekilde sunalım.

Sayaçlı link çıkış sayfası

sayaçlı git.php yapımı

Git.rar dosyasından çıkan git isimli klasör ü sayfanızı ana dizinine atmadan önce kendinize göre düzenlemeler yapa bilirsiniz ben bir tane

Kendi siteme ait bir reklam yerleştirdim onu kaldıra bilir foter kısımında vede head tagları arasında titleyi değiştire bilir.

Vede ufak bir açıklama kısımı var onuda düzenleyerek isterseniz foter kısımında Geç butonunu kaldıra bilir yada oylece bıraka bilirsiniz seçim size kalmış.

git.php içersinde javascipt kodlarıda mevcuttur bu kodlar içersinde seconds : 30, gibi bir alan göreceksiniz bu bizim sayacımızın sayacağı süredir kendinize göre düzelte bilirsiniz.

Git.php Düzenle

Git.php dosyasında şu kısımı kendi site isminizi vererek düzenleyin.

<script src="https://cetirdek.com/git/jquery.countdown360.js" type="text/javascript" charset="utf-8"></script> 

Sitede Kullanım Şekli


<a href="https://cetirdek.com/git/git.php?url=https://cetirdek.com">Link E Git !</a>

Git.php Download

Sitenizde Çıkış için kod yukarıdaki gibidir.

Her şey Çok güzel oldu ama ben bunu wordpress sitemde nasıl kullanacağım diyenler olacaktır hemen o konudada bilgi verelim oncelikle temanızın single.php isimli dosyasını açın ve nerede görünmesini istiyor iseniz aşağıdaki kodları ekleyin.

<?php $alan = get_post_meta(get_the_ID(),'indir', true);?>
<?php if ($alan):?>
<div style="float:right"><a class="button large" href="https://siteismi.com/git/git.php?url=<?php print $alan ?>" target="_blank">DOSYAYI İNDİR</a></div>
<?php endif; ?>

Bu işlemi yaptıktan sonra bir konu eklediğinizdi o konu içersinde link verecek iseniz yada bir download butonu olmasını istiyor iseniz wordpress in özel alanlar ın faydalanacağız ve indir isminde bir özel alan açıp içersine linkimizi ekleyeceğiz..

Yukarıdaki kodlamada https://siteismi.com/ yazn kısımı kendinize göre düzenlemeyi unutmayın.

Git.php Test Sayfası

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz