Lütfen JavaScripti Etkinleştirin!

CetirDek.Com Gizlilik ve Kuralları

HAKKIMIZDA: 

1CetirDek.Com olarak Webmaster Arkadaşlara Hitap eden makale ve Paylaşımlar yapmaktayız.
Ve sitemizi güncel tutmaya gayret gösterek gelişmiş tekoloji ve yazılımlara ayak uydurmaya çalışmaktayız lakin bir konun açılması süresinin bir hayli üzerinden geçtiği vakitlerde sitemizden almış olduğunuz bilgilerin eskimiş ola bilir bu sebep ile aldığınız bilgiler doğrultusunda sitenizde etki sağlamaya bilir.

2 Sitemizden aldığını bilgileri uygulamadan önce kod değişilkiği veya mysql gibi işlemlerde veri tabanı yedeğini vede eski yani mevcut dosyanızın yedeğini almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz her ne kadar hosting firmaları tam yedeklerinizi alsada bu yedekler haftalık olarak kayıt edildiği için veri kaybına yol aça bilmektedir.

3 Sitemizde bir çok alt yapı olması sebebi ile sizlere daha iyi hizmet vere bilmek vede webmaster arkadaşarın sitelerini yüksek kitlelere çıkarta bilmek için elimizden geldiğince çalışmaktayız Ve webmaster arkadaşlar için Forum Sayfamızdan faydalanarak hem ücretli iş yaptıra bilir yada ücretsiz destek talebinde buluna bilir veya işini iyi bilen arkadaşlar için ücretli bir şekilde diğer uyelerimize destek olarak gelir elde ede bilirler.

4 Yine Webmaster arkadaşlar için hazılanmış olan seo analiz sayfamızdan bir çok özelliği ile çok düşük bir miktar ücret karşılığında sitenin verilerini ölçe bilir vede bir çok özelliğini kullanarak backlink oluşturma site pingleme kelime analizi yapa bilirler. Seo Analiz Safası

GİZLİLİK

1 Sitemize üyelik yapan yada yapmayan hiç bir kullanıcının ip adresini T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Tarafından istenmediği süretçe 3 şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

 

2 Ve yine sitemize giriş vede üyelik yapmış tüm kullanıcılarımızın meail adresi skype adresi facebook adresi gibi hiç bir bilgisini 3. şahıslar ile kesinlikle paylaşmıyoruz.

 

3 Kendinizi isteği dahilinde her hangibi bir kullanıcıya vermiş olduğunuz tc kimlik kredi kartı meail adresi skpe adresi gibi özel bilgilerden doğacak sıkıntılarda sitemiz hiç bir şekilde sorumluluk almamaktadır.

 

KURALLAR

 

1 Sitemizde Konu gönderme anket oluşturma yorum yapma gibi özellikler açıktır buradan gönderilen konu ve yorumlardan kullanıcı kendisi sorumlu tutulmaktadır vede yapılan yorumlarda argo küfür kullanmak yasaktır.

 

2 Yorumlarında vede paylaşımlarında diğer kullanıcıları rahatsız eden siyaset yapan argo küfürlü içerikli yorum vede paylaşım yapan kullanıcılar üyeliği var ise üyelikten çıkartılır vede ip adresleri yasaklanır.

 

3 Sitemizde yapılmış konular kopyala yapıştır şeklinde başka sitelerde kullanılamaz paylaşımı kaynak gösterimsiz yapılamaz bu kurala uymayanlar tespiti halinde ilk uyarılarından sonra halen kaynak göstermemiş veya kaldırmamış ise hukuk yollarının açık olacağını bilemesi gerekmektedir.

 

Yukarıdaki kuralların tamamını Cetirdek.Com sitesine girmiş tüm kullanıcılar tarafından okunmuş vede kabul edilmiş sayılmaktadır Bol hitli günler dileriz..